top of page

לאהוב מקרוב...
ולהתחבר!

חוויה אחרת של חיבור בין אם לבת במסע משותף שממשיך הרבה מעבר לדפי הספר

אמהות ובנות ומה שביניהן

לאהוב מקרוב

לאהוב מקרוב כריכה אחורית
לאהוב מקרוב - כריכה קדמית

ספר שמעביר חוויה משתי נקודות מבט. צד האם וצד הבת

הקוראות מדלגות בין תחנות במסע הפנימי המרגש שמדמה מכתב פתוח של הבת לאמה, או להיפך – של האם לבתה. הוא ספר מתהפך, אשר כל צד שלו מיועד לקריאה או הקראה של הבת לאם ושל האם לבת.

 

באמצע הספר, במפגש ביניהן (שהוא גם המפגש בין שתיכן, הקוראות),  מתגלה הפתעה דיגיטלית משמחת ומשובחת שתיקח אתכן יחד להמשך המסע ביניכן.

לאהוב מקרוב...
מצד הבת ומצד האם

"לו הייתי יכולה, אמי, הייתי לוקחת אותך למסע קסום בתוכי, לטייל איתי, יחד, בין המחשבות שלי..."

Untitled-1-Recovered.jpg

לאהוב מקרוב

אמהות ובנות ומה שביניהן

לאהוב מקרוב

לאהוב מקרוב...
בכל גיל ובכל מצב

הספר מתאים מאוד לשמש כמתנה בכל הזדמנות שיש בין אם לבתה ולהיפך, הוא אינו מנוקד, ומתאים לילדות, נערות, בחורות ונשים מגיל 6 ועד בכלל, המעוניינות להעמיק את השיח הרגשי ביניהן ולחזק את הקשר, המדובר וזה שאינו מדובר. מתנה ליום הולדת, מתנה לבת מצוה, ליום האם, ליום המשפחה, למשפחה יחידנית, מורכבת או 'רגילה', מתנה לרגל מעבר או לרגל התכנסות... כל אחת תמצא את עצמה ואת מצבה הייחודי בתוך המסע, ותקבל כלים לשיח עם אמה ו/או עם בתה.

לאהוב מקרוב

לאהוב מקרוב...
מלווה באיורים מקוריים

לאהוב מקרוב מלווה באיורים מקוריים מלאי משמעות ועניין, פרי מכחולה של מריה פינצ'נקו הנהדרת, אשר מצאה את הדרך להעמיק את המסע מהמילים אל נבכי הנפש.

הספר באמת מסע קסום אל תוך המחשבות,  הצלחתי להתחבר גם לילדה שבי ולא רק לצד האמהי. והבת שלי הוסיפה ״אמא זה בדיוק מה שאני מרגישה כלפייך, זה סיפור מדוייק!״


מוניקה הלנברג הראל, רמת גן

IMG_9661.jpg

המחברת ענת כהן

הי, אני ענת כהן, כל חיי עסקתי וממשיכה לעסוק בפרויקטים שמחברים בין עולמות ואנשים דרך חוויות. התשוקה שלי היא ליצור משהו חדש ומרגש שנוגע ברגש ומעביר את האנשים מסע. אני מתכנתת משחקים במקצועי, שחקנית חובבת, כותבת ויוצרת וגם עיסוקיי הרב תחומיים באים לידי ביטוי בכל יצירה שאני יוצרת.

יחסי אימהות ובנות מרתקים אותי, בעיקר בשל המשמעות העצומה שלהם גם אצל האם וגם אצל הבת. מערכת היחסים הזאת יכולה להיות מלאת אהבה, שמחה, רכות, ביטחון, כנות וגעגוע, אך יכולה להיות גם מלאה בכאב, בריחוק, בעצב ובקושי. לעתים, היא יכולה להיות גם וגם.

מעצם היותי אמא ל-3 בנות בגילים שונים, אני עסוקה מאוד בתהליך הנפרדות, כזה שיספק לכל אחת את הצרכים שלה, ויישאר מזין, הדדי ואוהב.המפתח ליחסים בריאים בעיניי הוא ת ק ש ו ר ת. לדבר את הצרכים, לדבר את הרגשות שצפים ועולים, לדבר את הציפיות ואת החלומות... פשוט לדבר. התקשורת מביאה איתה היכרות טובה ואינטימית, וכך אפשר לצלוח כמעט כל משבר.

לפני למעלה מעשור, כשבתי הבכורה הייתה בת שנתיים, התכרבלנו לנו במיטה והיא הביטה בעיניי לעומק ואמרה: "אני רוצה שתגורי בעיניים שלי." בשפה הילדית שלה, היא ביקשה שאראה את העולם מבעד לעיניה, ולמעשה – שאבין אותה מבלי שהיא תצטרך להסביר לי את עצמה במילים. המשפט הזה הדהד בי ומהדהד בי עד היום, עד היום בו עיבדתי את הרעיון הזה לספר לאהוב מקרוב', במקביל לבתי אשר עיבדה את הרעיון לשיר אשר זכה בתחרות כתיבה ארצית לילדים!

בכל שאלה וסוגיה ניתן ליצור איתי קשר במייל:

anatcohen553@gmail.com

מחכה לכן בספר...

באהבה גדולה.

ענת

לאהוב מקרוב...

"החיבוק שלך מבחוץ עוטף אותי גם מבפנים. אילו יכולתי גם אני לטייל בתוכך לפעמים."

bottom of page